من واقعا نمی‌دونم باید چه غلطی کنم:|

آخه یکی نیس بگه خل‌مشنگ جان گریه کنی میفهمی باید چیکار کنی؟ گریه کنی ریاضیا می‌رن تو مغزت؟ یا راه حلا خود به خود واست نوشته میشن؟:/

دیروز اینستامو لغو نصب کردم تا یکم از ذهن‌مشغولیامو کم کنم بی‌تاثیر نبود ولی کافی نیست:!

شاید بهتره یه چن وقت سمت وبلاگمم نیام:! نه که کلا نیام! مثلا با خودم قرار بذارم حق ندارم ماهی بیشتر از یه پست بذارم:/

اینجوری یه ذهن مشغولی دیگه هم کم میشه و وقتی سرِ درسم مث چی تو گل گیر کردم، جایی رو ندارم بیام احساساتمو خالی کنمو مجبور میشم انقد سر کتابم بمونم تا بالاخره یه راهی پیدا کنم:/

بعد از اینستا و وبلاگ میمونه چنل تلگرامم:/⁦❤️⁩

اونجا جز خودم کسی نیست ولی گاهی که میرم اونجا کلی مینویسم از همه چیز، خب اروم میشم:/ دوست ندارم چنلمو پاکش کنم! ولی فکر می‌کنم بهتره که از اونم یه چن وقتی دور بشم:/ تلگرامو نمی‌تونم مث اینستا کلا لغو نصب کنم چون خیلی وقتا لازمش دارم:!

ولی خب. فکر می‌کنم بهتره که هرجور شده بپاکمش :/

اینجوری دیگه چیزی نمی‌مونه من می‌مونم و یه خیال راحت! نه‌اونقدراهم راحت ولی حداقلش همونه که یکم از مشغله های ذهنیم کم میشه و وقتی احساساتم غلیان می‌کنه جایی برای تخلیشون ندارمو در نطفه خفشون می‌کنم و به ادامه‌ی کارهای مهمم می‌پردازم:/

آره فکر می‌کنم درستش همینه

پ.ن: اینم بشه آخرین پست این ماه:| اگه یوقت بازم اومدم پست گذاشتم دعوام کنین:دی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش وردپرس دانلود کتاب رها یوزفول کمک در فروش اینترنتی Steven مرکز تخصصي آموزش سئو ، وردپرس و ديجيتال مارکتينگ بصورت رايگان و گیم دی علوم ارتباطات اجتماعی خبر