​​​​​سلام سلاام من کلی حالم خوبههه =)) امیدوارم شماهم خوب باشیین *_*

** چند شب پیش که رفته بودیم خونه عمه متوجه شدم که آیینه خونشون خیلی خفنه! چرا که توسطش خیلی جاذاب می‌دیدم خودمو=)) شایدم واقعنی خیلی جاذابم اصن:)) [اعتماد به نفس کاذب] بعد اونجا یه ببعی‌کوچولو هم بود که کلی با مطی نازش کردیم و میخواستیم براش اسم انتخاب کنیم حتا:دی

*** با داداش از تو صندوق قدیمی، آلبومای قدیمی‌ رو کشیدیم بیرون عکسای بچگیامونو دیدیم کلی کیف کردیم و خندیدیم و چشامون قلبی قلبی شد. بعد یه نتیجه‌گیری هم کردیم؛ اینکه کسایی که تو بچگیاشون خیلی ناز و کیوتن وقتی بزرگ میشن دیگه ناز نیستن:| مثلا خودم و داداشم :| حالا شکست نفسی نکنم، جاذاب هستیماا ولی کیوت نیستیم دیگه خلاصه  در ادامه باید بگم عکسِ این موضوع هم صدق میکنه! یعنی کسایی که تو بچگی اصلا ناز نیستن و تازه خیلیم زشتن :/ وقتی بزرگ میشن خیلی کیوت میشن:/ 

من اعتراض دارم عاقا اخه این چه وضعشه:/

**** عاقا من رومو اونور می‌کنم و میگم که از وقتی پارچمو اون مدلی بریدم و دوختم و ناجور شد مامانم نذاشت ادامش بدم -_- گفت بذارش کنار تا خودم یجوری درستش کنم:/ هیچی دیگه فعلا باید در کفِ خریدن پارچه‌ی رنگی بمونم و تامام.

***** میگن بچه های زیر ده سال به ویروس کرونا مبتلا نمیشن! عاقا من میخوام اعتراف کنم که

کالیستو هستم ۹ ساله از سیاره‌ی مشتری =]]

پ.ن: عکس‌بچگی‌کالیستو + عکس‌بچگی‌داداش‌ِکالیستو

پ.ن دو: یه وقتایی دیدی حالت چقد خوبه، بعد خودتم که تو آینه نگا می‌کنی میبینی وای چقد خوشگلی اصن *_* کلی ازین یه وقتا براتون ارزو می‌کنمم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

پ.ن سه: بیاین با هم این اهنگو بشنویم و هی بخندیم، هی بخندیم =))

+ دریافت‌باکیفیت‌اصلی !

+ دریافت‌باکیفیت‌فرعی !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نامبرینو فالور ارزان انیستاگرام میم صاد آنلاین Jenny شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان کتاب کیک ساز ترساز فنی و حرفه ای asheghane parvaz معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی به چمنزار بیا